<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:300,300italic,regular,italic,600,600italic,700,700italic,800,800italic&amp;subset=latin" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Potenciāli piesārņotu vietu monitoringa sistēmu izveide;

Potenciāli piesārņota vieta ir teritorija, kur uzņēmuma darbības/bezdarbības vai vēsturisku apstākļu dēļ (ražošanas, avārijas u.c.) ir aizdomas par virsūdens, gruntsūdens un augsnes piesārņojumu ar kaitīgām, vidē nevēlamām, vielām. Monitoringa sistēmas izveide sevī iekļauj urbumu un monitoringa aku ierīkošanu, kas ļauj noņemt augsnes un gruntsūdens paraugus, tādejādi nosakot piesārņojuma līmeni augsnes un gruntsūdens paraugos. Pirms monitoringa sistēmas izveides tiek noteikti atbilstošie punkti, kuros ierīkot urbumus, tādejādi pārsedzot visu teritoriju un ļaujot noteikt piesārņojuma izplatības areālu. Pēc augsnes un gruntsūdens paraugu iegūšanas, tie tiek nosūtīti uz akreditētu laboratoriju testēšanai, kur tiek noteikta vielu (BETEX, naftas produkti u.c.) koncentrācijas. Pēc šīs informācijas apkopošanas tiek iegūta informācija par piesārņojuma apjomiem un sanācijas (piesārņojuma likvidēšanas) nepieciešamību. Sanācijas metodes ir dažādas un tiek pielāgotas attiecīgajai teritorijai, finansiālajām iespējām un piesārņojuma veidam.

Mēs piedāvājam monitoringa sistēmas izveidi (pagaidu urbumu un monitoringa aku ierīkošana, vietu plānošana), gruntsūdens un augsnes paraugu noņemšanu, saziņu ar laboratoriju paraugu testēšanai un gala dokumentu sagatavošanu (“Pazemes ūdeņu novērojumu urbumu tīkla tehniskā pase”). Piedāvājam arī sanācijas pasākumu plānošanu, sanācijas veikšanu un citu sanācijas dokumentu izstrādāšanu.

Please publish modules in offcanvas position.